Google Translate'den 1 Nisan Şakası

Google ekibi yayınladığı yeni video ile kullanıcıların Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazları üzerinde Google Chrome mobil tarayıcısı yardımıyla kullanabilecekleri Google Translate üzerine eklenen ifadelere çevirme özelliğini tanıttı. Favo

Google ekibi yayınladığı yeni video ile kullanıcıların Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazları üzerinde Google Chrome mobil tarayıcısı yardımıyla kullanabilecekleri Google Translate üzerine eklenen ifadelere çevirme özelliğini tanıttı. Favori web siteleriniz üzerinde yer alan okumak istediğiniz tüm içerikleri ifadelere çevirerek görüntülemenize olanak sağlayan servis oldukça eğlenceli.

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde bu yeni özelliği kullanabilmek için Google Chrome mobil web tarayıcısının son sürümünü hemen bilgisayarlarınız üzerine indirebilirsiniz. Ardından Google Chrome menüsü üzerinde yer alan "Translate to Emoji" seçeneği sayesinde metinleri kolayca ifadelere çevirebilirsiniz.

Tabii ki şimdiye kadar yazdıklarımın hepsi sadece Google tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamalardan ibaret. İşin aslı ise Translate için ifade çeviri desteğinin sadece eğlenceli ve iyi düşünülmüş bir 1 Nisan şakasından ibaret olması.

YORUMLAR