Gözleriniz Bozuk mu? Bu Video İle Öğrenebilirsiniz

Eğer uzun süre monitör karşısında gözlerinizi dinlendirmeden bilgisayar kullanıyorsanız fark etmeden gözlerinizin bozulmasına yol açmış olabilirsiniz. Bunun yanında doğuştan gelen; fakat farkında olmadığınız bir göz bozukluğu sahibi de olabilirsiniz. Peki

Eğer uzun süre monitör karşısında gözlerinizi dinlendirmeden bilgisayar kullanıyorsanız fark etmeden gözlerinizin bozulmasına yol açmış olabilirsiniz.

Bunun yanında doğuştan gelen; fakat farkında olmadığınız bir göz bozukluğu sahibi de olabilirsiniz. Peki gözünüzün bozuk olduğunun nasıl farkına varabilirsiniz? İşte bu özel göz testi videosu ile.

Hazırlanan bu göz bozukluğu testi videosunda izleyen kullanıcılara ilginç bir resim gösteriliyor. Eğer gözünüz normalse veya gözlük kullanıyorsanız resimde ünlü bilim adamı Albert Einstein'i görebilirsiniz. Eğer gözünüzde herhangi bir bozukluk varsa veya gözlüklerinizi çıkardıysanız resimde ünlü Amerikan film yıldızı Marilyn Monroe'yu görüyorsunuz. Sizin için 2. durum geçerli ise en kısa sürede bir göz doktorunu ziyaret etmenizi ve göz sağlığınız için uygun olan çözümü talep etmenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR