Graffiti Ball Tanıtım Videosu

Backflip Studios tarafından geliştirilerek oyunculara sunulan yeni ve farklı bulmaca oyunlarından biri olan Graffiti Ball, hem Android hemde iOS kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Basit ve sade bir görünümü olmasına rağmen s

Backflip Studios tarafından geliştirilerek oyunculara sunulan yeni ve farklı bulmaca oyunlarından biri olan Graffiti Ball, hem Android hemde iOS kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Basit ve sade bir görünümü olmasına rağmen saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz bulmaca oyununa yapmanız gereken şey, size verilen topa rehberlik yaparak bitiş noktasına gitmesini sağlamak. bunu yapabilmek için size verilen süre içerisinde topun bitiş noktasına gidebilmesi için gerekli yollar çiziyorsunuz.

5 farklı şehir ve 100 farklı bölüm üzerinde oynayacağınız oyunu tüm Android ve iOS kullanıcılarının denemelerini tavsiye ederim. Geliştirici şirket tarafındna hazırlanan tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında genel bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Android veya iOS cihaz sahibi iseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak Graffiti Ball uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR