Grand Theft Auto 5 - Xbox 360 TV Reklamı

Rockstar Games, Amerika'da Microsoft ile yaptığı işbirliği sonucunda Grand Theft Auto 5 için yepyeni bir televizyon reklamı daha yayınladı. Eylül ayı içerisinde piyasaya sürülen Grand Theft Auto 5 tek kişilik senaryo moduyla dünya genelinde milyonlarca oy

Rockstar Games, Amerika'da Microsoft ile yaptığı işbirliği sonucunda Grand Theft Auto 5 için yepyeni bir televizyon reklamı daha yayınladı.

Eylül ayı içerisinde piyasaya sürülen Grand Theft Auto 5 tek kişilik senaryo moduyla dünya genelinde milyonlarca oyuncuyu memnun etmeyi başarmıştı ve ardından Ekim ayı içerisinde yayınladığı multiplayer moduyla oyuncularına farklı bir deneyim yaşatmayı başarmıştı.

Tatil sezonuna yaklaşılmasıyla birlikte hem oyun satışlarını hem de konsol satışlarını arttırmayı planlayan Rockstar Games ve Microsoft, yaptıkları anlaşmayla yeni televizyon reklamlarını yayınlamaya başladı.

Yayınlanan kısa televizyon reklamı üzerinde Grand Theft Auto 5'in oynanış videosu yanında şimdiye kadar aldığı ödüllere ve övgü dolu sözlere yer verildi.

YORUMLAR