Grand Theft Auto V için Yeni Video Yayınlandı

Uzun bir bekleyişin ardından Rockstar Games nihayet Grand Theft Auto 5 için yepyeni bir oynanış videosu yayınladı. Oyundaki üç karakter Michael, Franklin ve Trevor için hazırlanan tanıtım videosu şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. Birkaç yıldı

Uzun bir bekleyişin ardından Rockstar Games nihayet Grand Theft Auto 5 için yepyeni bir oynanış videosu yayınladı. Oyundaki üç karakter Michael, Franklin ve Trevor için hazırlanan tanıtım videosu şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Birkaç yıldır Rockstar Games tarafından geliştirme aşamasında olan Grand Theft Auto 5, dünya üzerinde milyonlarca hayranı tarafından merakla bekleniliyor.

Şimdilik oyundaki üç karakter Michael, Franklin ve Trevor için yayınlanan videodan çok daha fazlasının yakın zaman içerisinde Rockstar Games tarafından yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

17 Eylül 2013 tarihinde çıkış yapacak olan Grand Theft Auto 5 ile ilgili görüş, düşünce ve yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri

YORUMLAR