GTA 5 Online Motorcular İçeriği Çıkış Yaptı

En popüler oyunların başında gelen ünlü yapım GTA 5'in online tarafına yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. İlk olarak 2013 yılında XBox 360 ve PS3 platformuna çıkış yapan GTA 5 Online, 2014 yılında yeni nesil konsollara çıkışını gerçekleştirmişti. PC

En popüler oyunların başında gelen ünlü yapım GTA 5'in online tarafına yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. İlk olarak 2013 yılında XBox 360 ve PS3 platformuna çıkış yapan GTA 5 Online, 2014 yılında yeni nesil konsollara çıkışını gerçekleştirmişti. PC platformuna ise ertelemelerle birlikte 2015 yılında çıkış yapmıştı.

PC platformuna çıkışının itibaren daha popüler bir hale gelen GTA 5 Online'a yeni bir içerik daha geldi. Daha önce duyurusu yapılan GTA Online: Bikers ismindeki içerik, dün itibariyle PS4, PC ve XBox One platformlarına çıkış yaptı. Otomatik olarak yüklenecek güncellemenin içeriği de bir hayli geniş görünüyor. Güncellemeyle birlikte oyuna yeni silahlar, yeni kostümler ve yeni araçlar eklendi.

GTA Online: Bikers ile birlikte oyuna motor çeteleri kurabilme seçeneği geldi. Her motor çetesinin toplam 8 kişi olacağı güncellemede her çetenin bir lideri bulunuyor ve bu lider üyelerinin seviyesini yükseltebiliyor. Çeteye yeni gelen üyeler ise "Prospects" ismi ile nitelendiriliyor.

Yeni Battlefield 1 Videosu Çanakkale Savaşını Gösteriyor

YORUMLAR