GTA 5'i Böyle Oynamak İster miydiniz?

Son yılların en iyi oyunları arasında yer alan ve rekorlara imza atan GTA 5 her ne kadar oldukça yüksek grafik kalitesine sahip olsa da küçük dokunuşlarla oyunu çok dhaa gerçekçi yapabilmek mümkün. İşte GTA 5 NaturalVision Remastered Modu bu amaçla gelişt

Son yılların en iyi oyunları arasında yer alan ve rekorlara imza atan GTA 5 her ne kadar oldukça yüksek grafik kalitesine sahip olsa da küçük dokunuşlarla oyunu çok dhaa gerçekçi yapabilmek mümkün. İşte GTA 5 NaturalVision Remastered Modu bu amaçla geliştirilmiş bir GTA 5 grafik modu olarak karşımıza çıkıyor.

Daha önceden GTA 5 Redux gibi modlar da benzer amaçlarla oyuncuların beğenisine sunulmuştu. GTA 5 NVR Modu'nun farkı ise bu modu geliştirirken gerçek dünyanın referans olarak alınması. Mod geliştiricileri GTA 5 NVR modunu hazırlarken Güney Kaliforniya bölgesindeki doğal şartları, hava durumunu ve günün farklı saatlerindeki atmosferik ışıkları incelemişler. 6 aya yayılan 1200 saatlik çalışma sonucu elde edilen verilen GTA 5 NVR Modu içinde kullanılmış ve ortaya videoda da göreceğiniz sonuç çıkmış.

GTA 5 NaturalVision Remastered Modu ile oyundaki ışık sistemi baştan yapılandırılıyor. Hava şartları, oyundaki renk paleti ve ortam renkleri tamamen gerçeğe uygun olarak yapılandırılıyor. Bu sayede hem gece hem de gündüz çok daha doğal görüntüler elde ediliyor. GTA 5 NaturalVision Remastered Modu'nu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR