Gun Strike 2 Tanıtım Videosu

Gun Strike 2, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde oynayabileceği aksiyon oyunudur. Her iki platformda da ücretsiz olarak sunulan oyunun ilk versiyonu oldukça güzel ve etkileyiciydi. Varolan eksiklikleri giderilere

Gun Strike 2, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde oynayabileceği aksiyon oyunudur. Her iki platformda da ücretsiz olarak sunulan oyunun ilk versiyonu oldukça güzel ve etkileyiciydi. Varolan eksiklikleri giderilerek, grafiklerinde yapılan geliştirmeler ile çok daha etkileyici bir hal alan oyunda kontrol ettiğiniz karakteri kullanarak düşmanlarınızı öldürmeye çalışıyorsunuz.

Farklı başarılar ve görevlerin olduğu oyunda para kazandıkça hem eşyalarınızı hem de takımınızı daha da güçlü hale getirebilirsiniz. Bunun dışında diğer oyuncular ile liderlik sıralamasında yarışarak kimin daha iyi bir savaşçı olduğunu onlara gösterebilirsiniz.

Kedi gibi reflekslere ihtiyacınız olan oyunda düşmanları kafalarından vurmak size daha fazla para ve puan olarak dönüş yapmaktadır. Farklı aksiyon oyunları denemeyi seven bir mobil cihaz kullanıcısıysanız Gun Strike 2'yi aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR