Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #12

Mobil Oyunlar'ın bu bölümünde sizlere işe, okula giderken tek elle oynarken tek elle bir yerlere tutunabileceğiniz oyunları sıralayacağız. Candy Crush Saga Böyle bir listenin ilk sırasında tabiki Candy Crush olmalıydı. Tek elle oynamalı oyunların atası sa

Mobil Oyunlar'ın bu bölümünde sizlere işe, okula giderken tek elle oynarken tek elle bir yerlere tutunabileceğiniz oyunları sıralayacağız.

Candy Crush Saga

Böyle bir listenin ilk sırasında tabiki Candy Crush olmalıydı. Tek elle oynamalı oyunların atası sayılabilecek oyunu otobüste metroda her türlü görebilirsiniz.

Subway Surfers

Candy Crush'tan sonraki isim ise Subway Surfers. Aslında en çok tutan oyunların bunlar olmasına şaşırmamak lazım. Bu oyunlar işe, okula giderken oynanan oyunlar

Two Dots

Eşleştirme oyunlarına değişik bir bakış açısı getiren Two Dots denemeniz gereken oyunlardan biri.

Ridiculous Fishing

Balık tutmayı kafa dinleme aktivitesinden çıkarıp ortalığı darmadağın edeceğiniz bir cümbüşe çeviren Ridiculous Fishing'i denemelisiniz.

Don't Get Fired

Kısaca işten atılmamaya çalıştığınız oyunda ince düşünülmüş tuzaklar sizi epey zorlayacak.

Bike Unchained

Redbull'un kendi oyunu olan Bike Unchained bisiklet sporuna dair bir RPG oyunu. Yarışları kazandıkça sponsorluk teklifleri gelecek, ekipman alacaksınız.

YORUMLAR