Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #23

The Wesport Independent (14TL) Goat Simulator'ün yapıumcılarından yine çılgın bir oyun. Bu sefer çok tepki çekmeden gazete çıkarmaya çalışıyorsunuz. Konu çok farklı olduğu için listemize aldık. { softwareId = 31405} { softwareId = 31405} 1944 Burning Brid

The Wesport Independent (14TL)

Goat Simulator'ün yapıumcılarından yine çılgın bir oyun. Bu sefer çok tepki çekmeden gazete çıkarmaya çalışıyorsunuz. Konu çok farklı olduğu için listemize aldık.

1944 Burning Bridges

Sıra tabanlı bir strateji oyunu. İkinci Dünya Savaşı sırasında geçiyor. Türü sevenler kesinlikle denemeli.

Get to da Choppa

Arnold Schwarzenegger'in ünlü sözü Get to the choppa ismiyle komando oyunuyla karşı karşıyayız. Sonsuz koşu tarzındaki oyunu yandan platform oyunu olarak oynuyorsunuz. Zıplama ve ateş etme tuşlarını kullanarak ilerliyorsunuz.

Rocket Ski Racing

Eski Sega oyunlarına benzer bir oyun Rocket Ski Racing. Kayak takımını giyip sırtınıza roketi taktınız mı işte bu oyun oluyor. Arkadaşlarınızla bu konseptte yarışmak istiyorsanız buyrun oyunu indirin.

City Driving 2

Şehirde arabanızla gezmek, polislerden kaçmak istiyorsanız ve biraz da simülasyon tadı olsun diyorsanız bu oyun size göre.

Bonus: Sword of Chaos

Bu haftanın bonusu ise Sword of Chaos. Sebebi ise oyundaki karakterlerinin cinsiyetlerinin çooook ön plana çıkarılmış oluşu. Bunun dışında yine bir RPG Hack 'n Slash klonu ile karşı karşıyayız.

YORUMLAR