Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #64 - TP-Link Sponsorluğunda

Her hafta yeni çıkan oyunları derlediğimiz TP-Link sponsorluğundaki Haftanın Mobil Oyunları'nın 64. bölümüne hoşgeldiniz. Bu bölümde yine birbirinden yeni oyunlarla karşınızdayız. Hemen başlayalım. Hot Wheels: Race Off Hill Climb Racing üzerine Hot Wheels

Her hafta yeni çıkan oyunları derlediğimiz TP-Link sponsorluğundaki Haftanın Mobil Oyunları'nın 64. bölümüne hoşgeldiniz. Bu bölümde yine birbirinden yeni oyunlarla karşınızdayız. Hemen başlayalım.

Hot Wheels: Race Off

Hill Climb Racing üzerine Hot Wheels ögeleri eklenerek yazılmış bu oyunu araba yarışı seven ama değişik lezzetler arayan takipçilerimize şiddetle öneriyoruz.

Bor's Adventures

Super Mario Run çıktığı sıralarda android üzerinde ona benzer tarzı ve iyi platform dinamikleri ile hazırlanmış Bor's Adventures'i iOS cihazı olmayan takipçilerimize öneriyoruz. Android için Super Mario Run önkaydı için de aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

The Little Fox

Küçük bir tilkiyi kontrol ettiğiniz oyunda altıgen platformlar üzerinde koşarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunun kontrolleri basit. Sola gitmek için sola kaydırmak sağa gitmek içinse tam tersini yapmanız yeterli.

Tactics Squad: Dungeon Heroes

Popüler RPG tipinde sıra tabanlı güzel grafikli bir oyun.

Rocketboat: Pilot

8bit tadında ama üç boyutlu bir oyun olan Rocketboat farklı oyun tarzı ile beğenimizi topladı.

Geometry Dash World

Dubstep müziği seviyor ve toplu taşımayı çok kullanıyorsanız bu oyun sizin uzmanlık alanınıza giriyor.

Super Mario Run Android Ön Kayıt

Tamindir Yeni Yıl Kampanyasına Katılmak için Tıklayın!

YORUMLAR