Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #84

Yine bir haftanın en iyi mobil oyunları ile karşınızdayız. Bu hafta seksen dördüncü bölümümüzde yine birbirinden başarılı yapımları tanıtacağız. Stickman Skate Battle Çöp adamlar geri döndü! Daha önce Stickman serisinin diğer oyunlarını da tanıtmıştık. Sı

Yine bir haftanın en iyi mobil oyunları ile karşınızdayız. Bu hafta seksen dördüncü bölümümüzde yine birbirinden başarılı yapımları tanıtacağız.

Stickman Skate Battle

Çöp adamlar geri döndü! Daha önce Stickman serisinin diğer oyunlarını da tanıtmıştık. Sıkı takipçilerimiz hatırlayacaktır.

Guns of Boom

FPS tarzı başarılı bir oyunla karşı karşıyasınız. Bu oyunun en iyi yanı çevrimiçi oynanabiliyor olması.

Survival Arena

Eğlenceli grafiklere sahip başarılı bir kule savunma oyunu olan Survival Arena'yı bu oyun türünü seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

INJUSTICE 2

İlk oyunun başarısının ardından Injustice serisinin devamı geleceği zaten belliydi. Öyle de oldu. Karşınızda Injustice 2. Oyunun iyi olup olmadığına karar verip yorumlara yazarsanız seviniriz.

UnnyWorld

Strateji tarzında sevimli grafiklere sahip bir oyun. Kafanızı dinlendirmek günün yorgunluğunu atmak için güzel bir tercih olacaktır.

Faraway Puzzle Escape

Macera görünümlü oldukça başarılı bir bulmaca oyunu ile karşı karşıyasınız. Koridor tarzı ilerleme aşamalarında çeşitli bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Bulmacaları çözebilmek için etraftaki ipuçlarına dikkat etmelisiniz.

YORUMLAR