Haftanın En İyi Android ve iOS Oyunları #9

Seashine Biraz melankolik fakat kesinlikle çok eğlenceli. Kaliteli görselleriyle beğenimizi kazanan bu oyun platform oyunları oynamaktan keyif alanların cihazlarında bulunması gereken seçeneklerden bir tanesi. Oyunda okyanusun derinliklerinde ilerleyen ve

Seashine

Biraz melankolik fakat kesinlikle çok eğlenceli. Kaliteli görselleriyle beğenimizi kazanan bu oyun platform oyunları oynamaktan keyif alanların cihazlarında bulunması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Oyunda okyanusun derinliklerinde ilerleyen ve hayatta kalma savaşı veren bir denizanasının kontrolünü ele alıyoruz. Uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşatan Seashine, hem iOS hem de Android cihazlar için mevcut.

Cops N Robbers 2

Minecraft sevenlerin denemesi gereken oyunlardan olan Cops N Robbers 2'de arkadaşlarımız ve diğer oyuncularla keyifli bir mücadeleye girişiyoruz. Oyunda ister polis ister suçlu oluyoruz. Polis tarafını seçersek suçluların hapishaneden kaçmasına engel olmaya, suçlu olursak ise polislere yakalanmadan hapishaneden kaçmaya çalışıyoruz.

Order & Chaos 2

Mükemmel bir rol yapma oyunu olan Order & Chaos 2'de dünyanın her yerinden oyuncularla bir araya gelerek görevlere katılabiliyoruz. Oyuna öncelikle ırk ve sınıf seçerek başlıyoruz. Bu konuda seçenekler epey bol tutulmuş. Karakterimizi tasarladıktan sonra ise fantastik mekanlarda görevleri yapmaya başlıyoruz.

Star Wars: Uprising

Yine bir RPG ile karşı karşıyayız. Ücretsiz olarak sunulan bu oyuna yine kendi karakterimizi tasarlayarak başlıyoruz. Diablo gibi izometrik bir kamera açısına sahip olan bu oyunda karakterimizi ekrana tıklayarak kontrol ediyoruz. Bölümler sırasında karşımıza farklı türden düşmanlar çıkıyor. Işın tabancamızı kullanarak bunları devre dışı bırakıyor ve yolumuza devam ediyoruz.

The Curse

Ücretli olarak sunulsa da kesinlikle denenmesi gereken bulmaca oyunlarından bir tanesi. Pek de iyi niyetli olmayan bir karakter tarafından domine edilen oyunda laneti kaldırabilmek için bu karakter tarafından tarafımıza yöneltilen bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

YORUMLAR