Haftanın En İyi Oyunları #5

Metrobüs Ücretsiz, aksiyon dolu ve en önemlisi de yerli yapım! Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda minibüsümüze yerleştirilen ve belli bir hızın altına düşünce patlamak üzere hazırlanmış bomba tehdidiyle karşı karşıyayız. Yolcularımızı ve

Metrobüs

Ücretsiz, aksiyon dolu ve en önemlisi de yerli yapım! Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda minibüsümüze yerleştirilen ve belli bir hızın altına düşünce patlamak üzere hazırlanmış bomba tehdidiyle karşı karşıyayız. Yolcularımızı ve kendimizi kurtarabilmek için sürekli gaza basmaktan başka çaremiz yok.

Doors & Rooms 3

Sürükleyici ve mistik bir odadan kaçma oyunu olan Doors & Rooms 3'te çevremizde bulunan objelerle etkileşime geçerek bulunduğumuz mekandan kaçmaya çalışıyoruz. Bu süreçte çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü bazı objeler tehlikeli olabiliyorlar.

Vikings: War of Clans

İsminde her 'clan' kelimesini geçiren oyun gibi bu oyunda da kendi köyümüzü kurmaya ve düşmanlarımızla savaşmaya hazırlanıyoruz. Kapsamlı içeriği ve sürükleyici oyun yapısıyla bu oyun uzun soluklu bir strateji oyunu arayanların denemesi gereken bir seçenek.

Pac-Man 256

Özünden kopmadan orijinal olmayı başarabilen bu oyunda sonsuz labirentte hem puanları toplamaya hem de etrafımızdaki hayaletlerden kaçmaya çalışıyoruz. Ekranın alt tarafından gelen kodlama hatası, oyunu daha da zor kılan detaylar arasında yer alıyor. Pac-Man hayranıysanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Smashy Road: Wanted

GTA'nın ilk oyunu ve Crossy Road oyunlarının birleşimi gibi duran bu oyunda peşimizdeki polislerden kaçmaya çalışıyoruz. İlerledikçe peşimizdeki polislerin sayısı artıyor ve işimiz daha da zorlaşıyor.

YORUMLAR