Halo: Nightfall Televizyon Dizisi Olarak ilk Fragmanını Aldı

Xbox'ın özel oyunlarından Halo serisi gibi bilim-kurgu tabanlı ve bol aksiyon içeren oyunların her zaman bir sinema filmi veya televizyon dizisi seçeneği oyuncular tarafından düşünülür ve aslında yapılması hiç de fena olmayacak senaryolar kurulurdu. Micro

Xbox'ın özel oyunlarından Halo serisi gibi bilim-kurgu tabanlı ve bol aksiyon içeren oyunların her zaman bir sinema filmi veya televizyon dizisi seçeneği oyuncular tarafından düşünülür ve aslında yapılması hiç de fena olmayacak senaryolar kurulurdu. Microsoft oyuncuların bu talebini duymuş olacak ki, daha sene başından üzerinde çalışılan proje Halo: Nightfall isimli televizyon dizisi için ilk resmi fragmanı yayınladı.

Televizyon dizisinin sadece insanlara etki eden bir biyolojik silahı araştıran ajan Jameson Locke üzerine yoğunlaşacağı biliniyor. Ayrıca videoda gözden kaçırmadıysanız bir Covenant askerinin elinde ikonik Halo enerji kılıcını da görmüş olmalısınız. Dizinin oyunlardan izler taşıyacak olması da Halo hayranları için güzel bir haber. Locke ismi size tanıdık geldiyse Halo'nun 5. oyunu Guardians isimli, 2015'e çıkış almış gelecek oyunda Jameson Locke'un oynanabilir karakter olarak tanıtıldığını hatırlatalım. Halo: Nightfall dizisi ise 11 Kasım'da Halo: The Master Chief Collection isimli koleksiyon paketiyle beraber çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Microsoft bundan önce dizinin galasını HaloFest etkinliğinde de canlı yayınla seyircilere aktarabilir.

Halo: Master Chief Collection paketinde tüm Halo serisi tek bir koleksiyon halinde bulunuyor. Eğer sıkı bir Halo hayranıysanız veya Xbox'ın ikonik oyun serisine başlamak isteyenlerdenseniz içinde Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3, Halo 4 ve Halo 5: Guardians'ın multiplayer moduna erken beta hakkı bulunan koleksiyon setine mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR