Hero Academy Tanıtım Videosu

Hero Academy, Android ve iOS telefon ve tablet sahibi kişilerin ücretsiz olarak oynayabileceği ve oynadıkça bağımlısı olacağı bir sıra tabanlı strateji oyunudur. Sıra tabanlı oyunlar hakkında bilginiz yoksa satrancı düşünebilirsiniz. Satranç şeklinde oyun

Hero Academy, Android ve iOS telefon ve tablet sahibi kişilerin ücretsiz olarak oynayabileceği ve oynadıkça bağımlısı olacağı bir sıra tabanlı strateji oyunudur.

Sıra tabanlı oyunlar hakkında bilginiz yoksa satrancı düşünebilirsiniz. Satranç şeklinde oyuncuların sırayla hamlelerini yaptığı bu oyunda, fantezi karakterlerden oluşan takımınız ile rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Fakat bunu başarmak söylemek kadar kolay değil. Eğer galibiyet istiyorsanız rakibinizin zayıf yönlerini tespit etmeli ve stratejilerinizi buna göre belirlemelisiniz.

Her iki platform içinde 100 MB'dan büyük bir oyun olan oyunu indirmeden önce mobil internet paketinizi kontrol ediniz. Sınırlı mobil internet paketine sahip olan kullanıcıların oyunu mutlaka bir WiFi bağlantısı kullanarak indirmesini tavsiye ederim.

Sıra tabanlı oyunlara merak duyuyorsanız yada oynamaktan hoşlanıyorsanız Hero Acedemy'i Android ve iOS cihazlarınıza aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR