Hero Siege Oynanış Videosu

Eğer Diablo tarzında Hack and Slash tipi oyunları seviyorsanız Hero Siege oldukça hoşunuza gidecek bir mobil oyun olacaktır. Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiş bir oyun olan Hero Siege bize aksiyon RPG elementlerini oldukça başarılı bir şekilde su

Eğer Diablo tarzında Hack and Slash tipi oyunları seviyorsanız Hero Siege oldukça hoşunuza gidecek bir mobil oyun olacaktır.

Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiş bir oyun olan Hero Siege bize aksiyon RPG elementlerini oldukça başarılı bir şekilde sunuyor. İblisler tarafından ele geçirilmiş Tarethiel Krallığı'nı kurtarmaya çalıştığımız oyunda aksiyon hiç durulmuyor. Sürekli iblis ordularıyla karşılaşmamızın yanında yer yer kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşerek sıradışı büyülü eşyalara sahip olabilme şansına erişiyoruz.

Hero Siegebize rastgele oluşturulmuş haritalarda kahramanlarımızı yönetebilme imkanı sunuyor. Haritalar gibi rastgele oluşturulan elit ve nadir rastlanan iblisler sayesinde de oyun her oynayışımızda farklı bir heyecan yaşatıyor. Bu oynanış videosunu seyrederek oyun hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hero Siege'yi bu bağlantılardan indirebilirsiniz:

YORUMLAR