HonorBound Tanıtım Videosu

JuiceBox Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve fantastik bir rol yapma oyunu olan HonorBound, savaşçı ruhlu tüm oyunseverleri davet ediyor. Farklı 5 kahraman arasından istediğinizi seçerek bu fantastik dünya

JuiceBox Games tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve fantastik bir rol yapma oyunu olan HonorBound, savaşçı ruhlu tüm oyunseverleri davet ediyor.

Farklı 5 kahraman arasından istediğinizi seçerek bu fantastik dünyada yerinizi alacağınız oyunda kendi ordunuzu kurmalı, yönetmeli ve düşman güçlerin dünyayı ele geçirmesine engel olmalısınız. Aynı zamanda onurunuz için arenada diğer oyuncularla da savaşabileceğiniz HonorBound'da 5 farklı kahramanın dışında ordunuzda yer verebileceğiniz 300'den fazla farklı savaşçı sizleri bekliyor.

Sürükleyici bir macera ve rol yapma oyunu olan HonorBound için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR