How to Survive Tanıtım Videosu

Eğer zombi temalı oyunları seviyorsanız ve alışılagelmiş FPS veya TPS türü oyunlardan sıkıltıysanız How to Survive size oldukça değişik bir tecrübe yaratacak bir zombi oyunudur. Oyunun diğer zombi oyunlarından en büyük farklılığı Diablo'nun sahip olduğu i

Eğer zombi temalı oyunları seviyorsanız ve alışılagelmiş FPS veya TPS türü oyunlardan sıkıltıysanız How to Survive size oldukça değişik bir tecrübe yaratacak bir zombi oyunudur.

Oyunun diğer zombi oyunlarından en büyük farklılığı Diablo'nun sahip olduğu izometrik bakış açısı ile oynanıyor olması ve aksiyon anlamında bu oyunla büyük benzerlik göstermesi. Hack&slash tarzı oyun yapısına sahip How to Survive'nin tek değişik yönü bu değil. Oyun tam olarak bir hayatta kalma simülasyonu olarak tasarlanmış. State of Decay'den alışık olduğumuz bu fikir How to Survive'da bir adım öteye taşınıyor. Çünkü oyunda hayatta kalmamızı sağlayacak eşyaları toplamaktan ziyade açlık, susuzluk, yorgunluk ve sağlığımızı da gözetlemek zorundayız. Farklı karakterlerle oynanabilen oyunda herşey yolculuk yaptığımız geminin batmasının ardından kendimizi ıssız bir adada zombilerin arasında bulmamızla başlıyor.

Oldukça eğlenceli görünen oyun Steam üzerinden satışa sunuldu.

YORUMLAR