HTC 10'nun Fark Yaratan Özellikleri Neler?

Hatırlanacağı üzere HTC, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi HTC 10'u resmi olarak tanıttı. Peki HTC 10'u diğer markaların amiral gemilerinden farklı kılan özellikler neydi? İşte bu videoda HTC, HTC 10 diğer amiral gemilerinden ayıran özellikleri kısac

Hatırlanacağı üzere HTC, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi HTC 10'u resmi olarak tanıttı. Peki HTC 10'u diğer markaların amiral gemilerinden farklı kılan özellikler neydi?

İşte bu videoda HTC, HTC 10 diğer amiral gemilerinden ayıran özellikleri kısaca özetliyor. Bu özelliklerden en çok dikkat çekeni ise otomatik görüntü sabitleme özelliğine sahip ön kamera. Bu özellikler sayesinde ön kameranızı kullanarak çektiğiniz selfielerde daha net kareler yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca ön kamera Ultra Pixel özelliğine de sahip. Bu da kameranın düşük ışığa sahip ortamlarda renkleri daha başarılı bir şekilde yakalamasına yardımcı oluyor.

Videoda HTC 10'un yüksek pil ömründen de bahsediliyor. Eğer HTC 10'un diğer farklarını merak ediyorsanız bu yazılarımıza göz atabilirsiniz:

HTC 10, Galaxy S7, LG G5 ve iPhone 6S Karşılaştırması

HTC One M9 ve HTC 10 Karşılaştırması

YORUMLAR