HTC'den Iron Man'li Reklam Filmi

HTC tarafında HTC One lansmanından bu yana işler oldukça iyi gidiyor diyebiliriz. Sonuç olarak şirket ürünlerinin pazarlamasına yardımcı olması için reklam filmlerinde oynaması için herkesin yakından tanıdığı büyük bir aktörle anlaşmaya vardı. Şirket bugü

HTC tarafında HTC One lansmanından bu yana işler oldukça iyi gidiyor diyebiliriz. Sonuç olarak şirket ürünlerinin pazarlamasına yardımcı olması için reklam filmlerinde oynaması için herkesin yakından tanıdığı büyük bir aktörle anlaşmaya vardı.

Şirket bugün yaptığı açıklamayla birçok kişinin Iron Man film serisiyle yakından tanıdığı Robert Downey Jr. ile iki yıllık resmi reklam anlaşması yaptığını duyurdu. Robert Downey Jr.'ın yer alacağı satış ve pazarlama kampanyası kapsamında yaklaşık 1 milyar dolar gibi bir ücret harcayacaklarını duyuran şirket yetkilileri, bu sayede gelecek yıl için büyük bir ivme yakalamayı hedeflediklerini de dile getirdiler.

Başlatılacak olan reklam kampanyasıyla birlikte HTC'nin değişiminin ve birçok teknolojik konuda getirdiği yeniliklerin ön plana çıkarılması bekleniyor. Robert Downey Jr.'ın yer aldığı ilk reklam filmini izleyebilirsiniz.

YORUMLAR