Huawei Dünyayı Şaşırtmaya Hazır

Mobil Dünya Kongresi 2014'e sayılı günler kala firmalar etkinlik sırasında tanıtacağı ürünleri yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başladı. Huawei'de yayınladığı yeni reklam videosuyla birlikte Mobil Dünya Kongresi 2014 sırasında tanıtacağı yeni ürünlerini hakkı

Mobil Dünya Kongresi 2014'e sayılı günler kala firmalar etkinlik sırasında tanıtacağı ürünleri yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başladı. Huawei'de yayınladığı yeni reklam videosuyla birlikte Mobil Dünya Kongresi 2014 sırasında tanıtacağı yeni ürünlerini hakkında ipuçları verirken, rakipleri Samsung ve Apple'a dokundurmayı da ihmal etmedi.

Herhangi bir butonu veya marka amblemi olmasa da iPhone benzeri bir telefonla başlayan reklam filminde, akıllı telefon sahibinin Mobil Dünya Kongresi'nde bu yıl yeni ve şaşırtıcı ne var diye sormasıyla şekillenmeye başlayan reklam filminde Huawei;  iki farklı tabletinin ve bir yeni akıllı telefonunun vurucu özelliklerini sergiliyor.

Reklam filminde Samsung için "Some Song" ve Apple için de "Fruit" kelimelerinin kullanıldığı reklam filminin sonunda, Huawei'nin dünyayı bir kez daha şaşırtacağı dile getiriliyor. Huawei'nin Mobil Dünya Kongresi 2014 için yayınladığı tanıtım videosunu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR