Huawei'den MediaPad X1 7.0 için Kısa Film Mary Day

Çoğunlukla üreticiler yeni bir cihaz piyasaya sürdüklerinde, üretmiş oldukları cihazı kullanıcılara tanıtmak için tanıtım videosu yayınlama yoluna giderler. Huawei ise yeni ürünü MediaPad X1 için yayıladığı kısa film ile bu düşünceyi bir ileri seviyeye ta

Çoğunlukla üreticiler yeni bir cihaz piyasaya sürdüklerinde, üretmiş oldukları cihazı kullanıcılara tanıtmak için tanıtım videosu yayınlama yoluna giderler. Huawei ise yeni ürünü MediaPad X1 için yayıladığı kısa film ile bu düşünceyi bir ileri seviyeye taşımış oldu.

Yayınladığı kısa filmde MediaPad X1'in başrollerde yer alan bay ve bayan oyuncuları nasıl birbirine yakınlaştırdığını kullanıcılarına gösteren Huawei, video ile ilgili olarak "Tüm limitleri kaldırmak için aşkın her zaman bir yolu vardır." açıklamasını yapmayı da ihmal etmedi.

Çinli mobil üreticinin amiral tablet ve telefonu olan MediaPad X1, ilk kez Mobil Dünya Kongresi 2014 sırasında kullanıcılara tanıtılmıştı. Diğer tabletler üzerinde bulamayacağınız birçok özelliğe sahip olan MediaPad X1 için yayınlanan Mary Day adlı kısa filmi izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR