Huntsman - The Orphanage Oynanış Videosu

Eğer kuvvetli bir senaryoyla ve kaliteli diyaloglarla beslenen korku oyunlarını seviyorsanız Huntsman - The Orphanage tam da size hitap eden bir korku oyunudur. Günümüzde çoğu korku oyununun aksiyona ağırlık vererek korku temelinden uzaklaştığı ve senaryo

Eğer kuvvetli bir senaryoyla ve kaliteli diyaloglarla beslenen korku oyunlarını seviyorsanız Huntsman - The Orphanage tam da size hitap eden bir korku oyunudur.

Günümüzde çoğu korku oyununun aksiyona ağırlık vererek korku temelinden uzaklaştığı ve senaryoyu bir kenara ittiği düşünülürse Huntsman - The Orphanage korkunun temeline inerek ve senaryoyu güçlü tutarak korku oyunlarına hakettiği önemi veriyor. Oyunda kullanılan ışık oyunları, atmosferin derinliği, ürpertici ses efektleri, üst kalite diyaloglar, ciddi olarak işlenen bir senaryo, oyunun keşfetme hissi uyandırması bu bağımsız oyunu oldukça başarılı yapmakta.

Huntsman - The Orphanage Slender Man, Amnesia gibi başarılı korku oyunlarından güzel öğeleri içinde barındırırken Paranormal Activity filminde olduğu gibi sizi yerinizden hoplatacak tahmin edilemez küçük olayları da oyunda bulundurmakta.

Huntsman - The OrphanageSteam üzerinden satın alınabilmekte.

YORUMLAR