IMO Instant Messenger Tanıtım Videosu

IMO Instant Messenger, birden çok sosyal medya hesabına sahip ve bu hesapları aktif olarak kullanan kullanıcıların işini kolaylaştırmak için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulama ile sahip olduğunuz

IMO Instant Messenger, birden çok sosyal medya hesabına sahip ve bu hesapları aktif olarak kullanan kullanıcıların işini kolaylaştırmak için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulama ile sahip olduğunuz tüm sosyal medya hesaplarını tek bir hesap ile yönetebiliyorsunuz.

Uygulama sosyal medya hesap yönetimi dışında sahip olduğu ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma hizmetleri ile kullanıcıların herhangi başka bir mesajlaşma uygulama kullanmasına gerek bırakmıyor. Arkadaşlarınız ile ister tekli ister grup halinde mesajlaşabileceğiniz IMO Instant Messenger ile en sevdiğiniz resim, müzik ve videoları da paylaşabiliyorsunuz.

Herhangi bir kayıt işlemi olmadan, Facebook, Skype, Gtalk, Yahoo, ICQ/AIM veya Jabber hesaplarınızdan biri ile giriş yapabileceğiniz uygulama size hem kolaylık hemde zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Uygulamanın Android veya iOS versiyonunu ücretsiz olarak indirebilmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR