Impossible Road Tanıtım Videosu

Impossible Road, tamamlaması oldukça zor ve hatta imkansız bir yolda ilerlemeye çalışacağınız ve bu arada yeteneklerinizi test edeceğiniz sürükleyici bir beceri oyunudur. Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz Impossible Road'da lunaparkla

Impossible Road, tamamlaması oldukça zor ve hatta imkansız bir yolda ilerlemeye çalışacağınız ve bu arada yeteneklerinizi test edeceğiniz sürükleyici bir beceri oyunudur.

Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz Impossible Road'da lunaparklarda gördüğünüz hızlı trenlerin ilerledikleri tarzda yollarda ilerlemeye çalışan bir topun kontrolünü elinize alacaksınız.

Olabildiğince uzun süre yolda kalarak ilerlemeye çalışacağınız oyunda, yüksek puanlar toplayarak liderler listesinde yer alan rakiplerinizi geride bırakmaya çalışacaksınız.

Eğer oyunda başarılı olmak istiyorsanız hem çok dikkatli hem de çok hızlı olmalısınız. Bakalım Impossible Road'da ne kadar yüksek puan alabileceksiniz?

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Impossible Road'u Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR