Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition Çıkış Videosu

Video oyunları tarihinin klasik dövüş oyunu Mortal Kombat'ın geliştirici ekibinden oluşan NetherRealm Studios bir süre önce PS3 ve Xbox 360 için yayınlamış olduğu Injustice: Gods Among Us'ın yenilenmiş ve ek içeriklerle donatılmış versiyonu olan Injustice

Video oyunları tarihinin klasik dövüş oyunu Mortal Kombat'ın geliştirici ekibinden oluşan NetherRealm Studios bir süre önce PS3 ve Xbox 360 için yayınlamış olduğu Injustice: Gods Among Us'ın yenilenmiş ve ek içeriklerle donatılmış versiyonu olan Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition için özel bir çıkış videosu yayınladı.

Injustice: Gods Among Us yapılan incelemelerde oldukça başarılı bulunmuş ve oyunculara Batman, Joker, Superman gibi favori DC Comics karakterlerini oynayabilme imkanı sunmuştu. Oyun çıkışının ardından sürekli indirilebilir içeriklerle beslenmişti ve bu sayede oyuna duyulan ilgi canlı tutulmuştu.

Injustice: Gods Among Us'ın bilgisayar için çıkmamış olması ise büyük bir eksikti. Fakat Injustice: Gods Among Us PC versiyonu Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition ile gerçek oluyor. Senenin en iyi dövüş oyunları arasında yer alan Injustice: Gods Among Us'ı artık bilgisayarlarımızda oynayabileceğiz. Videoda oyundaki karakterleri, ek içerikleri ve oynanıştan kesitleri yakından görebilirsiniz.

YORUMLAR