Internet Explorer'da Kediler!

Microsoft, Internet Explorer 11'i rakiplerinden oldukça farklı bi şekilde öne taşıyacak bir özelliği tanıtan yeni bir reklam videosu yayınladı. Videonun temelinde Microsoft'un 90'ların popüler şeylerini yeniden yaratması ve Internet Explorer 11'e dahil et

Microsoft, Internet Explorer 11'i rakiplerinden oldukça farklı bi şekilde öne taşıyacak bir özelliği tanıtan yeni bir reklam videosu yayınladı.

Videonun temelinde Microsoft'un 90'ların popüler şeylerini yeniden yaratması ve Internet Explorer 11'e dahil etmesi çalışması yer almakta. Bu çalışma için ortaya atılan bir fikir Sanal Bebek olarak bilinen Tamagotchi'nin geliştirilmesi ve Internet Explorer 11'de yer alması. Bu talebi gerçekleştiren Microsoft bu iş için Bobcat adlı bir kediyi kullanmakta. Bobcat'i Internet Explorer 11'de besleyip temizleyebileceğiz, bunun yanında onunla oynarak moralini yükseltebileceğiz.

Microsoft videonun sonunda "Bu videonun yapımında herhangi bir kedi zarar görmemiştir" bildirisini yayınlamaktan da geri kalmıyor.

YORUMLAR