iOS 8 İle Gelen Özellikler

En az iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın çıkışı kadar merakla beklenen iOS 8, nihayet kullanıcılarla buluştu. Apple'ın genel pazarlama ve satış politikası gereği bu işletim isteminin belli model altında kalan cihazlarda kullanılması tavsiye edilmiyor. Peki bu i

En az iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın çıkışı kadar merakla beklenen iOS 8, nihayet kullanıcılarla buluştu. Apple'ın genel pazarlama ve satış politikası gereği bu işletim isteminin belli model altında kalan cihazlarda kullanılması tavsiye edilmiyor. Peki bu işletim sistemini kuranları ne gibi yenilikler beklemekte?

Videomuzda kullandığımız iPhone 5S cihaza sabah saatlerinde yüklediğimiz iOS 8 işlemine kısaca göz attık ve ilk bakışta dikkat çeken tüm özellikleri özetlemeye çalıştık. Elbette bu özellikler son kullanıcıların fark edebileceği türden. Apple tarafından sunulan açıklamalar çerçevesinde iOS 8'de birçok güvenlik ve optimizasyon çalışmaları da yapılmış.

iOS 8 işletim sisteminin en merak edilen yönlerinden bir tanesi de pil performansı. Elbette işletim sistemi henüz çok taze olduğu için bu konuda herhangi bir yorum yapmak doğru olmayacaktır. Zamanla kullanıcılardan gelen bildirimler ve bireysel tecrübelerimizden yola çıkarak iOS 8'in nasıl bir pil performansı sunduğunu sizlerle paylaşacağız.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri kısa iOS 8 değerlendirmemizle baş başa bırakıyoruz.

YORUMLAR