iPhone 7 ve Galaxy Note 7 Hız Karşılaştırması

iPhone 7 ve Galaxy Note 7 hız karşılaştırması videosu içerisinde iki cihaz arasındaki özellik, hız ve diğer farklılıkları rahatlıkla görebilirsiniz.

iPhone 7'nin duyurulmasının ardından iPhone 7 ve Galaxy Note 7 hız karşılaştırması testi de yapıldı.

Apple çok kısa bir süre önce yeni amiral gemisi iPhone 7 için özel bir tanıtım yaptı. Bu tanıtımda iPhone 7 özellikeri açıklanırken cihazın kalbini oluşturan yeni A10 Fusion işlemciden bahsedildi. iPhone 7'nin performans anlamında en büyük rakibi ise Galaxy Note 7. Note 7, Android cihazlarda kullanılan en yüksek donanımsal özelliklere sahip telefonlardan biri. Bu nedenle iPhone 7 ve Galaxy Note 7 karşılaştırması, iOS ve Android arasındaki farkları göstermek için büyük önem taşıyor. Bu iPhone 7 ve Galaxy Note 7 hız karşılaştırması videosu ise bize performans anlamında detaylı fikir sahibi olabilme imkanı vermekte.

Düzenlenen özel testte her iki cihazın kronometresi başlatılarak belli uygulamalar sırasıyla çalıştırılıyor. Bu süreçte uygulamalar tamamlandıkça uygulamalar arasında geçiş yapılıyor. Çalıştırılan uygulamaların arasında günlük hayatımızda sıkça kullanacağımız standart uygulamalar, farklı oyunlar ve video düzenleme işi yapan ve telefon işlemcisini bir hayli yoran uygulamalar yer alıyor. Bu uygulamaları çalıştırırken hangi telefonun daha seri işlem yaptığını, hangisinin testi daha kısa sürede tamamladığını videoyu seyrederek görebiliyoruz.

Eğer iPhone 7 ve Galaxy Note 7 arasında performans anlamında kararsızsanız bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz; çünkü videodaki test günlük telefon kullanımımızdaki tecrübeye bir hayli yakın. Telefonumuzu kullanırken sıkça uygulamalar arasında geçiş yapıyoruz ve arka arkaya farklı uygulamaları çalıştırıyoruz.

Samsung Galaxy Note 7 ve iPhone 7 Plus Karşılaştırması

YORUMLAR