iPhone 7'nin Bütün Önceki iPhone Modelleriyle Hız Karşılaştırması

Videoda benchmark ve açılış testleriyle iPhone 7 performansı daha eski iPhone modelleriyle karşılaştırılıyor. iPhone 7 kamera özellikleri gibi konularda karşılaştırılan diğer noktalar arasında

Eğer iPhone 7 performans konusunda nasıl bir kazanım sunuyor merak ediyorsanız bu iPhone 7 karşılaştırma videosu aradığğınız cevabı size sunacaktır.

Kısa bir süre önce tanıtılan iPhone 7, Apple'ın iddia ettiğine göre ilk iPhone modeline göre 120 kat daha hızlı bir telefon. Peki bu iddia ne derece gerçeği yansıtıyor? İşte bu iPhone 7 hız testi videosu bize konu hakkında gerçeği anlamamızda yardımcı oluyor.

Yapılan testte ilk iPhone modelinden iPhone 7 Plus ve iPhone 7'ye kadar çıkmış olan bütün iPhone modelleri yan yana sıralanıyor. Sonrasında ise hangi iPhone modelinin en hızlı/en yavaş açıldığı gözleniyor. Testin ikinci aşamasında ise Geekbench uygulaması aracılığıyla benchmark yapılıyor ve telefonların yük altındaki performansları ölçülüyor.

İzleyeceğiniz bu karşılaştırma videosu sadece performans karşılaştırmasıyla da sınırlı değil. iPhone 7 kamera özellikleri, iPhone 7 ısınma durumu, iPhone 7 hoparlörleri de daha önceki iPhone modelleriyle kıyaslanmakta.

Eğer daha eski bir iPhone modeline sahipseniz ve telefonunuzu iPhone 7 ile değiştirip değiştirmenin size ne kazandıracağını merak ediyorsanız bu video kafanızdaki bütün soru işaretlerini yanıtlayacaktır. İyi seyirler.

iPhone 7 ve iPhone 6S Karşılaştırması

YORUMLAR