iPhone 7'yi Dünyanın En Yüksek Binasından Atarsanız Ne Olur?
iPhone 7'yi Dünyanın En Yüksek Binasından Atarsanız Ne Olur?

iPhone 7'yi Dünyanın En Yüksek Binasından Atarsanız Ne Olur?

Can Erdil Şentürk
Can Erdil Şentürk - | Mobil
YORUM YAZ

Yeni yayınlanan iPhone 7 dayanıklılık testi videosu aklınızı başından alıyor.

Apple'ın kısa bir süre önce tanıttığı yeni amiral gemileri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahip oldukları kaliteli kameralar ve yeni siyah renk seçenekleriyle dikkat çekiyorlar. iPhone 7 Plus ve iPhone 7'nin yeni A10 Fusion işlemcileri de üstün performans sunmaktalar. iPhone 7 serisinin yeni tasarımları, artırılmış performansları her ne kadar kulağa hoş gelse de bu telefon yeterince dayanıklı değilse bu özellikler bir anlam ifade etmiyor.

iPhone 7 Plus üzerinde yapılan bu düşme testi ise biraz aşırıya kaçıyor. Sözü geçen dayanıklılık testinde bir adet iPhone 7 Plus, Dubai'de bulunan dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa'nın tepesinden aşağıya doğru bırakılıyor ve havada süzülmesi izleniyor.

Burj Khalifa'nın 148. katından aşağıya bırakılan iPhone 7 Plus'ın yere inmesi bile uzun bir süre alıyor. Toplamda 829 metre yükseklikten düşen iPhone 7 Plus'a tam olarak ne olduğu ise bulunamıyor.

Elbet ki yüksek bir gökdelenin tepesindeyken elinizdeki iPhone 7 telefonunuzu düşürmek kolayca karşılaşabileceğiniz bir durum değil. Fakat bu video benzer bir durumla karşılaşırsanız dikkatli olmanız gerektiğini size hatırlatıyor.

iPhone 7 ve iPhone 6S Karşılaştırması

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Suyunu Çıkarmanızı Sağlayacak 13 Muhteşem Oyun

YORUMLAR