iPhone 7'yi Uzaydan Aşağıya Bırakırsanız Ne Olur

Bu çılgın iPhone 7 düşme testi ilginç bir şekilde sonuçlandı

Eğer iPhone 7 düştüğünde hasar alıp almayacağını merak ediyorsanız bu çılgın iPhone 7 dayanıklılık testi videosu kafanızdaki soru işaretlerini yanıtlayacaktır.

Seyredeceğiniz iPhone 7 düşme testi videosunda bir adet parlak siyah renge sahip iPhone 7 bir balona bağlanıyor ve havaya bırakılarak yavaş yavaş yükseliyor. Sonrasında ise balonun düştüğünde neler olacağı gözleniyor.

Yapılan testte iPhone 7'ye ne olduğu balona bağlanan ek takip cihazı sayesinde öğrenilebiliyor. Bu takip cihazının sağladığı konum bilgisi ile balonun ve iPhone 7'nin düştüğü yer tespit ediliyor ve sonrasında bu yere gidilerek balona göz atılıyor.

iPhone 7'nin binlerce metreden yere düşmesine rağmen tek parça halinde kalması dikkat çekmekte. iPhone 7'nin havaya yükselme süreci boyunca cihazın kamerası kayıt yapıyor. Fakat belli bir süre sonrasında ilginç bir şekilde iPhone 7 kendi kendisini kapatıyor ve kayıt yapmayı durduruyor. Bu durmun sebebi yukarıdaki basınç değişikliği olabilir.

iPhone 7 yere çakıldıktan sonra kapalı halde olsa da cihaz açılmayı başarıyor. Cihaz yükselirken yakalanan görüntülerin bir bölümü de videoda paylaşılabilmekte. iPhone 7'nin bu düşme testinden sağlam çıkması büyük bir sürpriz.

YORUMLAR