iPhone için Skype 5.0 Tanıtım Videosu

Popüler sesli ve görüntülü konuşma programı Skype'ın Android ve Windows Phone versiyonlarından sonra iPhone versiyonu için de büyük bir güncelleme geliyor. iPhone için Skype 5.0 ile baştan aşağı yenilenen uygulamanın yeni halinde ilk gözünüze çarpacak ola

Popüler sesli ve görüntülü konuşma programı Skype'ın Android ve Windows Phone versiyonlarından sonra iPhone versiyonu için de büyük bir güncelleme geliyor. iPhone için Skype 5.0 ile baştan aşağı yenilenen uygulamanın yeni halinde ilk gözünüze çarpacak olan özellik 5 kat daha hızlı çalışıyor olması.

Resmi blog üzerinden yapılan açıklama ile birlikte tanıtılan güncelleme, iPhone için Skype'ın sorunsuz, pratik ve kullanışlı olmasını hedefliyor. iOS kullanıcılarının taleplerini de göz önünde bulunduran Skype, gerekli değişiklikler sayesinde problem yaşamadan kullanabileceğiniz uygulamalar arasına giriyor.

Yapılan açıklamada uygulamanın yeni versiyonunun bir hafta içerisinde global olarak indirmeye açılacağı belirtiliyor. Uygulamayı gelir gelmez hemen güncellemenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim. Güncelleme ile ilgili detayları merak ediyorsanız konuyla ilgili habere gitmek için tıklayınız.

YORUMLAR