Iron Force Tanıtım Videosu

Iron Force, Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir tank savaşı oyunudur. Oyunda rakip tankları yok etmeye çalışırken aynı zamanda kendi tankınızı da korumanız gerekmektedir. Savaş esnasında harita üzerinde bul

Iron Force, Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir tank savaşı oyunudur. Oyunda rakip tankları yok etmeye çalışırken aynı zamanda kendi tankınızı da korumanız gerekmektedir.

Savaş esnasında harita üzerinde bulunan altınları, can paketlerini ve değerli taşları toplayarak hem savaşda daha uzun süre kalabilir hem de tankınızı geliştirebilir yada yeni tanklar satın alabilirsiniz.

Oyuna ilk başladığınızda size verilen tank biraz güçsüz ve yavaş. En kısa sürede altın kazanarak bu tankı geliştirmeli yada yeni tank satın almalısınız. Ayrıca oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen, oyun içerisinde satın alma işlemleri gerçekleştirerek farklı tanklar alabilirsiniz.

Savaş ve aksiyon oyunu severlere hitap eden Iron Force'u Android ve iOS cihazlarınıza aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilir ve rakiplerinizle hemen savaşmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR