İşte Yeni Ücretsiz Battlefield 1 İndirilebilir İçeriği

2016'nın en iyi FPS oyunu olmaya aday oyunlardan birisi olan Battlefield 1 için yayınlanacak yeni indirilebilir içerik, özel bir tanıtım videosuyla duyuruldu. Giant's Shadow adına sahip olan yeni DLC aynı isimle anılan çok oyunculu savaş alanını oyuna ekl

2016'nın en iyi FPS oyunu olmaya aday oyunlardan birisi olan Battlefield 1 için yayınlanacak yeni indirilebilir içerik, özel bir tanıtım videosuyla duyuruldu.

Giant's Shadow adına sahip olan yeni DLC aynı isimle anılan çok oyunculu savaş alanını oyuna ekliyor. Bu haritada Fransa'ya konuk olacağız ve tarafımızı seçerek düşmanlarımızla kapışacağız. Eğer oyunun tek kişilik hikaye modunu oynadıysanız Giant's Shadow size tanıdık gelecektir; çünkü bu haritada da oyunun tek kişilik modunda ziyaret ettiğimiz Fransız topraklarına konuk oluyoruz.

Yayınlanan video Giant's Shadow haritasını bize tanıtırken sunulacak ek içerikten de ipuçları içeriyor. Oyuncular bu haritada zırhlı savaş trenleri, atlı süvariler ve savaş uçakları ile karşılaşacaklar. Ayrıca yeni indirilebilir içerikle birlikte oyuna yeni bir silah ekleniyor. Arbalet şeklindeki yeni silahımız bomba da fırlatabilmekte.

Battlefield 1 için yayınlanacak yeni indirilebilir içerik 20 Aralık 2016 tarihinde bütün oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Battlefield 1 Premium üyeleri ise bu indirilebilir içeriğe resmi çıkış tarihinden 1 hafta önce, yani 13 Aralık 2016 tarihinde erişebilecekler.

Battlefield 1 İncelemesi

YORUMLAR