Jimdo Tanıtım Videosu

Jimdo, iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazları üzerinden profesyonel web siteleri hazırlamasını yada varolan sitelerini güncellemesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Jimdo şirketi tarafından sağlanan web site hazırlama ve düzenleme

Jimdo, iPhone ve iPad kullanıcılarının cihazları üzerinden profesyonel web siteleri hazırlamasını yada varolan sitelerini güncellemesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Jimdo şirketi tarafından sağlanan web site hazırlama ve düzenleme servisinin en güzel özelliklerinden bir tanesi Türkçe olarak destek vermesidir. Ayrıca uygulamanın son sürümü ile birlikte eklenen blog özelliği sayesinde, dilediğiniz zaan dilediğiniz yerde iPhone ve iPad'leriniz üzerinden bloglarınıza yazı ekleyebilir, yazılarınızı taslak olarak kaydedebilir ve yazılarınızı kategorize edebilirsiniz.

Ücretsiz web sitesi hazırlamanızı sağlayan Jimdo servisi sağladığı kolay kullanım ile kodlama bilgisi olmayan kullanıcıların bile rahatlıkla web sitesi oluşturmasını sağlamaktadır. Jimdo servisini kullanıyorsanız yada daha önce hiç denemediyseniz, servisin mobil uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR