Jongla Tanıtım Videosu

Jongla, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının arkadaşlarıyla ücretsiz olarak mesajlaşmalarına olanak sağlayan gelişmiş bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak kullanabilecekleri uygula

Jongla, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının arkadaşlarıyla ücretsiz olarak mesajlaşmalarına olanak sağlayan gelişmiş bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

Android, iOS ve Windows Phone kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak kullanabilecekleri uygulama kullanıcılarına; mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme, çıkartma gönderme, konum bilgisi gönderme, grup mesajlaşma, Youtube entegrasyonu ve daha birçok özelliği bir arada sunmatakdır.

Aynı zamanda uygulama üzerinde yer alan bas konuş özelliği sayesinde arkadaşlarınızla sesli iletişim kurma şansına da sahip olabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz anlık mesajlaşma uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz güvenilir, hızlı, ücretsiz ve güçlü bir mesajlaşma uygulaması olan Jongla için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR