Justice League:EFD Tanıtım Videosu

Justice League:EFD, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi aksiyon ve rol yapma oyunlarından bir tanesidir. Oyunda Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman veya Flash süper kahramanlarından bir tanesini seçerek Dünyayı kur

Justice League:EFD, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi aksiyon ve rol yapma oyunlarından bir tanesidir. Oyunda Superman, Batman, Green Lantern, Wonder Woman veya Flash süper kahramanlarından bir tanesini seçerek Dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Dünyayı kötülüklerden uzak tutmak için adalaeti sağlamaya çalışacağınız oyunda, güçlü düşmanlar ile karşılaşacaksınız. Seçtiğiniz süper kahramanın sahip olduğu yetenekleri ve özel güçleri seviye aldıkça geliştirerek rakipleriniz ile daha rahat mücadele edebilirsiniz. Bunun dışında süper kahramanınız güçlendirmek için 30 farklı kahraman kartlarını kullanabiliyorsunuz. Bu kartları kendi aralarında birleştirerek ortaya güzel ve güçlü kartlar meydana getirebilirsiniz.

Ücretli bir oyun olan Justice League:EFD'yi oynayabilmek için cihazınızın işlemcisinin iki çekirdekli olması ve cihazınızda en az 1 GB boş alan olması gerekmektedir. Aksiyon ve rol yapma oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız, Justice League:EFD oyununu aşağıdaki bağlantıyı kullanaran satın alabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR