Kia Super Bowl Reklamı için Matrix'in Gücünü Arkasına Aldı

Kia yeni Super Bowl reklamında tüm sinema severlerin Matrix filminde Morpheus olarak tanıdığı Laurence Fishburne'a yer verdi ve Matrix'in gücünü tam anlamıyla arkasına aldı diyebiliriz. Kia'nın K900 modelini tanıtmak için yayınladığı reklam videosunda bir

Kia yeni Super Bowl reklamında tüm sinema severlerin Matrix filminde Morpheus olarak tanıdığı Laurence Fishburne'a yer verdi ve Matrix'in gücünü tam anlamıyla arkasına aldı diyebiliriz.

Kia'nın K900 modelini tanıtmak için yayınladığı reklam videosunda bir çifte hayatlarını değiştirecek seçimi yapma şansı sunan Morpheus'un "Mavi anahtarı seçerek bildiğiniz lükse sahip olabilirsiniz ama kırmızı anahtarı seçerseniz lükse asla eskisi gibi bakmayacaksınız" sözlerinin ardından çift tabii ki kırmızı anahtarı seçiyor ve Kia 900 ile yolculuğa çıkıyor. Bu noktada Morpheus'ta onları yalnız bırakmıyor ve Matrix filminden hatırlayabileceğiniz çok tanıdık sahneler bizleri bekliyor.

Gerçekten Matrix'in gücünü arkasına alarak oldukça bir reklam filmini ortaya koyan Kia, eminim ki bu yılın en çok beğenilen Super Bowl reklamlarından bir tanesinin altına imzasını atmış olacak.

YORUMLAR