Kırılmayan Cep Telefonu Koruyucusu - CeBIT Bilişim Eurasia

CeBIT Bilişim Eurasia'da en dikkat çeken ürünler arasında artık elimizden hiç düşürmediğimiz cep telefonlarımız için herhangi bir düşme, çarpma ya da suya düşme gibi durumlarda asla kırılmayan ve su geçirmeyen cep telefonu koruyucuları oldu. BUFF Türkiye

CeBIT Bilişim Eurasia'da en dikkat çeken ürünler arasında artık elimizden hiç düşürmediğimiz cep telefonlarımız için herhangi bir düşme, çarpma ya da suya düşme gibi durumlarda asla kırılmayan ve su geçirmeyen cep telefonu koruyucuları oldu. BUFF Türkiye Distribütörü Açıkgöz Bilgisayar Sistemleri LTD. ŞTİ. Ürün yöneticisi Osman Kavak verdiği röportaj ile ürünü hem test etti hemde en riskli durumlarda telefonumuzu nasıl koruyabileceğimizi gözler önüne serdi. Osman Kavak'a verdiği bu bilgiler için çok teşekkür ederiz.

Tamindir olarak katılımımız sonrasında CeBIT Bilişim Eurasia'nın genel görüntülerine dair hazırladığımız videoya buradan ulaşarak izleyebilirsiniz.

Eğer fuar hakkında daha fazla bilgi elde etmek isterseniz CeBIT Bilişim Eurasia 2012 İstanbul yazımızı okuyabilir ve CeBIT Bilişim Eurasia galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR