Kodak Instamatic 2014 Tanıtım Videosu

Çok uzun yıllardır kamera dünyası içerisinde yer alan en önemli isimlerden birisi olan Kodak, son zamanlarda yaşadığı finansal zorluklar nedeniyle ürün çeşitliliğini arttırmaya karar verdi. Bu noktada Kodak Instamatic adını verdiği hem akıllı telefon hem

Çok uzun yıllardır kamera dünyası içerisinde yer alan en önemli isimlerden birisi olan Kodak, son zamanlarda yaşadığı finansal zorluklar nedeniyle ürün çeşitliliğini arttırmaya karar verdi. Bu noktada Kodak Instamatic adını verdiği hem akıllı telefon hem de profesyonel kamerayı bir arada kullanıcılara sunan ürünün konsepti için bir video yayınladı.

Konsept olarak tasarlanmış bir ürün olsa da Kodak Instamatic sahip olduğu retro tasarımının yanı sıra kamera ve akıllı telefonu bir araya getirmesiyle de şimdiye kadar gördüğüm en çekici cihazlar arasına girmeyi başardı bile.

Kodak Instamatic telefon için şimdilik ortaya çıkan donanımsal özellikler arasında; 4 inçlik dokunmatik ekran, Android işletim sistemi, 4x yakınlaştırma özelliğine sahip 14MP'lik kamera ve 24 mm'lik geniş açı lensler yer alıyor.

Kodak Instamatic için hazırlanan tanıtım videosunu izledikten sonra, düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşbilirsiniz.

YORUMLAR