Korku Oyunu Black Mirror Geri Dönüyor!

THQ Nordic, 2000'li yılların başında çıkış yapan Black Mirror adlı korku oyunu serisini baştan yaratacağını resmi olarak duyurdu. Black Mirror oyunları zamanında oldukça iyi yorumlar da almışlardı. Point & click türündeki macera oyunlarının başarılı bir t

THQ Nordic, 2000'li yılların başında çıkış yapan Black Mirror adlı korku oyunu serisini baştan yaratacağını resmi olarak duyurdu.

Black Mirror oyunları zamanında oldukça iyi yorumlar da almışlardı. Point & click türündeki macera oyunlarının başarılı bir temsilcisi olan bu serinin ilk oyunu derin hikayesi ile oyuncuların takdirini kazanıyordu. Şimdi ise bu oyunu günümüz teknolojisiyle yeniden oynayabileceğiz.

Yeni Black Mirror mirror oyunu eski oyunun elden geçirilmiş hali olmayacak, bunun yerine oyun baştan yaratılarak tamamen yepyeni bir şekilde karşımıza çıkacak.

Black Mirror'da David Gordon adlı kahramanımızın hikayesi konu alınacak. 1926 yılında geçen oyunda kahramanımız, babasının vefatı üzerine İskoçya'yı, atalarının asırlardır yaşamış olduğu toprakları ilk defa ziyaret ediyor. Fakat bu ziyareti, nesiller boyunca atalarının akıl sağlıklarını ele geçiren karanlık gizemleri keşfetmesine de sebep oluyor. Kahramanımızın bu lanetten kurtulmasını sağlamak ise bize düşüyor.

Yayınlanan bu yeni Black Mirror videosunda sinematik görüntrülere yer verilmekte. Oyunun oynanış görüntüleri paylaşılmadığı için yeni Black Mirror'ın nasıl bir oyun olacağını henüz kestiremiyoruz; fakat sinematik sahneler oldukça etkileyici yapıda. Black Mirror çıkış tarihi 28 Kasım 2017 olarak listeleniyor. Oyun PC, PlayStation 4, Xbox One, Mac ve Linux platformlarına çıkış yapacak.

YORUMLAR