Last Fish Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Pyrosphere tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir aksiyon oyunu olan Last Fish, oyunseverlere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Toksik sularda yapışkan mad

Popüler mobil oyun geliştiricisi Pyrosphere tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir aksiyon oyunu olan Last Fish, oyunseverlere farklı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Toksik sularda yapışkan maddelere ve gölge balıklarına karşı hayatta kalma mücadelesi veren küçük bir balığın acımasız dünyasına konuk olacağınız oyunda amacınız balığın hayatta kalmasını ve bölümleri en yüksek skorlarla geçmesini sağlamak.

Siyah beyaz yüksek kalitede grafikleri, sürükleyici oynanışı, kolay kontrolleri ve etkileyici oyun içi müzikleriyle sizleri farklı bir boyuta taşıyacak olan Last Fish'i mutlaka denemelisiniz.

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR