Lawless Tanıtım Videosu

LAWLESS, iOS'dan sonra Android platformuna da gelen nefes kesici ve heyecan dolu bir aksiyon oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda bir suç çetesi kurarak, düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Mermilerin havada uçuştuğu oyundaki p

LAWLESS, iOS'dan sonra Android platformuna da gelen nefes kesici ve heyecan dolu bir aksiyon oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda bir suç çetesi kurarak, düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz.

Mermilerin havada uçuştuğu oyundaki patlama efektleri oldukça gerçekçi ve bir an olsun gerçekten ordaymışınız hissi veriyor. Hassas bir kontrol sistmeine sahip olan bu 3 boyutlu aksiyon oyunu, Android ve iOS platformları üzerinde oynayabileceğiniz en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Oyunun en güzel yanlarından biri ise, tamamen ücretsiz olmasına rağmen siz oyun oynarken rahatsız edici reklamlar görmemeniz.

Aksiyon oyunları oynamayı seviyorsanız, Lawless'ı Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR