League of Heroes Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Gamelion Studios tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen League of Heroes, Hack & Slash türündeki başarılı oyunlardan bir tanesidir. Kahraman olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiniz ve Frognest sakinle

Popüler mobil oyun geliştiricisi Gamelion Studios tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen League of Heroes, Hack & Slash türündeki başarılı oyunlardan bir tanesidir.

Kahraman olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiniz ve Frognest sakinlerini korumak için kendinize verilen görevleri başarıyla tamamlamanız gereken oyun oldukça sürükleyici bir oynanışa sahip.

2 boyutlu etkileyici grafikleri, gerçek saat ve hava koşullarına uygun oyun içi mekanikleri, sürükleyici oynanışı ve çok daha fazlasıyla sizleri başına bağlayacak olan League of Heroes'u Facebook arkadaşlarınızla birlikte oynama şansına da sahipsiniz.

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR