League of Legends - 2014 Dünya Şampiyonası - Warriors

Riot Games, bugün başlayacak olan League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası'nın hemen öncesinde yayınladığı videolara bir yenisini ekledi. Birbirinden güzel animasyonlar ve görsel efektler ile hazırlanan videonun müziğine de bayıldım. Sanırım bir süre sıkı

Riot Games, bugün başlayacak olan League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası'nın hemen öncesinde yayınladığı videolara bir yenisini ekledi. Birbirinden güzel animasyonlar ve görsel efektler ile hazırlanan videonun müziğine de bayıldım. Sanırım bir süre sıkılmadan günde 5 - 10 kere dinleyebilirim.

Dünya'nın farklı ülkelerinin en başarılı 16 takımının katılacağı 2014 Dünya Şampiyonası'nda ilk olarak grup maçları oynanacak. Gruplardan çıkmayı başaran ekipler final için savaşacaklar ve 4. sezonun en başarılı takımı olmak için mücadele edecekler.

E-spor'a verdiği destek sayesinde son yıllarda Türkiye'de dahil olmak üzere e-spor'un gelişimini hızlandıran League of Legends oyunu şu an Dünya'nın çok oynanan oyunlarından bir tanesi.

Dünya Şampiyonası için özel olarak hazırlanan videonun ismi ''Warriors'' yani ''Savaşçılar''. Tekrar tekrar belirtmek de fayda gördüğüm için, ülkemizi temsil edecek olan Dark Passage ekibinin ilk maçı bugün Türkiye saati ile 14.00'de başlıyor. Twitch üzerindeki Riot Games kanallarından takip edebilirsiniz. Dark Passage'a Dünya Şampiyonası'nda başarılar diliyorum.

Videoyu izlerken duygulanabilir yada tüyleriniz diken diken olabilir. Siz de videodaki oyunculardan biri gibi olabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak League of Legends'ı ücretsiz olarak indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR