League of Legends Nasıl Oynanır Türkçe Eğitim Videosu

Popüler MoBa oyunu League of Legends'in geliştiricisi Riot Games, oyunu nasıl oynayacağınızı anlatan özel bir eğitim videosu yayınladı. { softwareId = 17972} League of Legends ya da kısaltılmış adıyla LoL oyun severlere diğer oyuncularla çevrimiçi olarak

Popüler MoBa oyunu League of Legends'in geliştiricisi Riot Games, oyunu nasıl oynayacağınızı anlatan özel bir eğitim videosu yayınladı.

League of Legends ya da kısaltılmış adıyla LoL oyun severlere diğer oyuncularla çevrimiçi olarak devasa savaşlar yapabilme imkanı sunan PvP tabanlı bir çok oyunculu oyundur. Oyunda kendi süper kahramanımızı seçerek savaşa dahil oluyoruz ve özel yeteneklerimizin yanında savaş alanında yer alan çeşitli yardımcı öğeleri kullanarak rakiplerimize üstünlük sağlamaya çalışıyoruz. 

League of Legends'da takım oyunu ön plandadır. Oyunda kişisel performansımız önemli olduğu gibi takım oyunu da oldukça önemlidir ve bizi zafere götürecek temel öğedir. Oyun ilk başta karışık gibi görünse de kısa sürede öğrenilebiliyor. Yayınlanan bu eğitim videosu ise öğrenme sürecini daha da kolay hale getiriyor.

Videoda oyunun temel dinamiklerinden bahsediliyor ve savaş alanını nasıl daha etkili kullanabileceğinizin ipuçları veriliyor. Ayrıca oyun için düzenlenen ödüllü turnuvalara değiniliyor ve düzenli olarak oyunculara sunulan yenilikler anlatılıyor.

YORUMLAR