League of Legends Türkiye Kupası En İyi 5 Hareket

Geçtiğimiz haftasonunda düzenlenen League of Legends Türkiye Kupası mücadelelerinde sergilenen en iyi 5 hareket Riot Games tarafınsan belirlenerek videosu yayınlandı. Gözlerimizin aşina olmadığı takımların mücadele ettiği müsabakalara ilgi de oldukça fazl

Geçtiğimiz haftasonunda düzenlenen League of Legends Türkiye Kupası mücadelelerinde sergilenen en iyi 5 hareket Riot Games tarafınsan belirlenerek videosu yayınlandı.

Gözlerimizin aşina olmadığı takımların mücadele ettiği müsabakalara ilgi de oldukça fazlaydı. Canlı yayın üzerinden Riot Games'in oyun salonlarında offline olarak gerçekleştirilen turnuvada yeni ve yetenekli takımları izleme fırsatı bulduk. Mevsim ve Türkiye büyük finalinde görmeye alışık olduğumuz Dark Passage, Team Turquality, Wild Fire, Atlas ve HWA gibi takımların aksine daha önce offline olarak turnuvaya katılma şansı yakalayamayan takımlar arasında düzenlenen turnuva da BaBs takımı final serisinde rakibi Zocco's eSports Club'ı 3-1 yenerek şampiyon oldu.

Birbirinden heyecanlı mücadelelere tanık olduğumuz turnuvanın en iyi 5 hareketi ise kesinlikle izlenmeye değer. Umarım bu tür turnuvalar ile birlikte bir çok yeni oyuncu ve takımın önü açılarak Türkiye'deki e-Spor gelişimi daha da hızlanır.

League of Legends oyuncusu değilseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR