League Of Legends Vaskervon Arenası 24

League of Legends'ın Türkiye sunucularında oynanan dereceli maçlar için düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 24'üncüsü yayınlandı. Tecrübeli oyuncuların yer aldığı dereceli maçlarda yine nefesleri kesen hareketler sergilendi. Oyuncuları

League of Legends'ın Türkiye sunucularında oynanan dereceli maçlar için düzenlenen ödüllü video yarışması Vaskervon Arenası'nın 24'üncüsü yayınlandı. Tecrübeli oyuncuların yer aldığı dereceli maçlarda yine nefesleri kesen hareketler sergilendi.

Oyuncuların çektikleri videoları Riot Games'e göndererek katılabildiği ödüllü video yarışmasının 24. haftasında 4Casping isimli oyuncunun Lee sin ile yaptığı seri hareketler ve takımına sağladığı avantaj tüm LoL hayranlarının ağzını açık bıraktı diyebilirim. Bunun dışında oyunun son aşamalarında oldukça güçlü bir saldırı gücü taşıyıcısı haline gelen Vayne ile rakibin merkezinde tüm takımı keserek 5'te 5 yapan Vayne'i de kutlamak gerekiyor.

Dünyanın en çok oynana ve sevilen online oyunlarından biri olan League of Legends'ı henüz oynamadıysanız, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR